چای سبز باغبون

گفته می شود که چای سبز یکی از سالم ترین نوشیدنی های کره زمین است. این گیاه دارای آنتی اکسیدان هایی است که فواید زیادی برای سلامتی دارند. مزایای آن شامل موارد زیر است: ادامه مطلب

  • بهبود عملکرد مغز
  • کاهش چربی های بدن
  • محافظت از شما در برابر سرطان
  • کاهش خطر بیماری قلبی
  • جلوگیری از روند زوال عقل
  • درمان بوی بد دهان

  خرید چای سبز باغبون

  اگر قصد خرید چای سبز دارید، باید بدانید که این نوشیدنی حاوی درصد کافئین کمتری نسبت به قهوه است اما برای تولید اثر هم به اندازه کافی کاربرد دارد. همچنین حاوی آمینو اسید L-theanine است که می‌تواند به طور هم افزایی با کافئین کار کند تا عملکرد مغز را بهبود بخشد.

  چای سبز چینی

  چای سبز چینی به جلوگیری از دیابت نوع 2 کمک کند. نرخ ابتلا به دیابت نوع 2 در دهه های اخیر در حال افزایش است. دیابت نوع 2 شامل افزایش سطح قند خون است که ممکن است ناشی از مقاومت به انسولین یا عدم توانایی در تولید انسولین باشد. مطالعات نشان می دهد که حساسیت به انسولین را بهبود می‌بخشد و سطح قند خون را کاهش می‌دهد.

  ضمنا می‌تواند در کوتاه مدت میزان متابولیسم را افزایش دهد؛ بنابراین این گفته منطقی است که می‌تواند به شما در کاهش وزن کمک کند.

  چای اولانگ

  چای اولانگ نیز نوعی چای سنتی چینی است که ترکیبی از خواص چای سبز و چای سیاه را به صورت توامان دارد. این نوشیدنی سرشار از مواد معدنی است. خواص چای اولانگ برای کاهش وزن، سلامت قلب و استحکام استخوان ها نیز بسیار مفید است.

  چای سبز اولانگ

  چندین مطالعه نشان می دهد که چای سبز اولانگ به کاهش چربی بدن، به ویژه در ناحیه شکم کمک می‌کند.

  برای داشتن احساس بهتر، کاهش وزن و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن، ممکن است بخواهید مصرف این چای را به عنوان بخشی جدا نشدنی از زندگی خود در نظر بگیرید. به همین منظور سایت باغبون بهترین محصولات را از بهترین باغات برای شما فراهم کرده است.

نمایش یک نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36